Nazwa: Parking rowerowy
Opis:

Solidne, piętrowe oraz dwupoziomowe parkingi  rowerowe

W Falco nasza podstawowa działalność skupia się wokół branży parkingów rowerowych, na której  koncentrujemy swoją uwagę już od 50 lat. Nasze produkty i usługi w zakresie parkingów rowerowych są dostarczane w oparciu o doświadczenie, co zaowocowało kolekcją produktów do  parkowania rowerów o solidnej i innowacyjnej specyfikacji. 

Wytrzymałe stojaki na rowery piętrowe oraz dwupoziomowe

Ponadto Falco oferuje usługę projektowania na zamówienie, dzięki czemu system parkowania  rowerów można dostosować do konkretnego projektu oraz potrzeb wyznaczonych w trakcie  badania terenowego. Układy i schematy CAD, NBS, a także arkusze danych technicznych produktów są dostępne w formacie PDF - ułatwią one znacząco dostosowanie parkingu rowerowego zarówno  do okolicy w jakiej miałby się znaleźć, jak również do wszelkich innych wymogów. 

 

Parking dla rowerów - pełna gama 

 

Różnorodność naszej kompletnej oferty parkingów rowerowych pozwoli Państwu znaleźć produkty  spełniające wszelkie wymagania, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo jednośladów, jakiego  rowerzyści oczekują. Od prostej jednostki parkingowej dla rowerów takiej jak stojak Sheffield, przez piętrowy, dwupoziomowy parking rowerowy, aż po wszelkie zamówienia przygotowane przez  Państwa - oferujemy to wszystko, by w pełni sprostać wymaganiom projektu każdego parkingu  rowerowego. 

 

Solidny parking dla rowerów 

 

Produkty do parkowania rowerów Falco są cynkowane ogniowo zgodnie z normą BS EN ISO 1461.  Oznacza to, że każda przygotowana przez nas jednostka parkingowa - nieważne czy będzie to stojak piętrowy na rowery, czy prosty, pojedynczy projekt - jest odporna na rdzę, co zapewnia maksymalną żywotność we wszystkich warunkach pogodowych, lokalizacjach i warunkach użytkowania.

 

Ogromna elastyczność oferty parkingów rowerowych Falco sprawia także, że prawie wszystkie produkty mają opcję dodatkowego malowania proszkowego w dowolnym spośród 192 kolorów RAL. Może to być szczególnie przydatny sposób na zintegrowanie systemu parkingów rowerowych z wizerunkiem firmy lub jej kolorem przewodnim. 

W Falco każdy system parkowania dla rowerów - nieważne czy będą to dwupoziomowe stojaki na  rowery, czy proste projekty Sheffield lub Falcofair - jest połączeniem solidnych rozwiązań  wyróżniających się nie tylko wytrzymałością, ale także doskonałą estetyką i dostępną ceną

Zdjęcie:

Serwis konsumenta i wsparcie techniczne

Nasza grupa serwisowa jest zawsze przygotowana do pomocy przy wyborze produktów oraz wsparcia technicznego.